POS-термінал Sunmi D2s lite

16550,00
грн.
POS-термінал Sunmi D2s lite
Моноблочний POS-термінал Sunmi D2s lite – найкраще рішення для автоматизації торгових процесів в будь-якій торговельній точці!
Працює з широким спектром додаткового обладнання і програмного забезпечення.

Гнучка операційна система Sunmi OS, розроблена на базі Android 7.1 та  потужний процесор Qualcomm забезпечать безперебійну роботу POS-терміналу, де б він не використовувався.

Sunmi D2 лайт – це POS-обладнання високого класу зі стабільною, безперебійною роботою.

2 ГБ оперативної та 16 ГБ постійної пам’яті - гарантують високу продуктивність і адаптивність під будь-які торговельні процеси.Опис


Особливості POS-терміналу Sunmi D2s lite

ПОС-термінал цієї моделі відрізняє висока продуктивність, яка оптимізована під торгові процеси інтелектуальною операційною системою.


Використання ОС Android дозволяє встановлювати через маркет всі необхідні додатки (моб.засстосунки) інсструменти для ведення бізнесу, налаштовуючи термінал під конкретні завдання.

POS-термінал Sunmi D2 lite– це універсальний пристрій для широкого комерційного використання.


Серія D2s lite максимально зручна:

  • широкий функціонал;
  • низьке споживання енергії;
  • стабільна операційна система;
  • висока швидкість роботи;
  • ергономічний, продуманий дизайн;
  • компактний розмір.

Сфера застосування ПОС-терміналу D2s lite

Чудовий промисловий дизайн і збільшений екран «робочої» сторони (діагональ 15,6 дюймів) з високою роздільною здатністю (1920×1080) дають можливість задіяти POS-обладнання Sunmi в будь-якій комерційній сфері – міні- і супермаркетах, кіосках і точках виїзної торгівлі, у ресторанах і кафе.


Великий екран спрощує роботу з даними і виключає здійснення помилок.


Відрізняє POS-термінал Sunmi D2s lite стильний, значний промисловий дизайн, розроблений кращими інженерами і дизайнерами компанії.


Завдяки цьому, гості закладу і покупці магазину будуть впевнені, що їх обслуговує бізнес, який дбає не тільки він своєї продукції, але і про інтер’єр і атмосферу всередині торгової локації.


Настільний POS-термінал Sunmi D2s Lite удостоєний двох міжнародних дизайнерських нагород за кращий дизайн, однак найбільша нагорода цієї моделі – це її визнання власниками бізнесу!