Сканер X1 від iMiN

iMiN
1800,00
грн.

Надшвидкий та симпатичний сканер  X1  від iMiN,


Оптимальна продуктивність і зручність у кожній операції


Купити Сканер X1 від iMin: Швидке та точне сканування для ефективної роботи
КасаЧЕК пропонє надехнологічні рішення для вашого бізнесу. Представляємо вам новий відмінний продукт - Сканер X1 від iMiN. Цей пристрій створений для швидкого та точного сканування рзноманітних товарних кодів та сканування кодві для різноманітних пропускних систем (#сканер_QR_кодів, #сканер_штрих_кодів).


Основні переваги сканеру X1 від iMiN:

✔️ Швидке та якісне сканування: Сканер X1 від iMin забезпечує швидке та якісне сканування, що дозволяє ефективно виконувати роботу без зайвих затримок, підвищувати клієнтопотік.
✔️  Точність та розпізнавання кодів: Завдяки високоточним оптичним компонентам, Сканер X1 забезпечує надійне розпізнавання різних типів штрих-кодів та QR-кодів.
✔️  Компактний та зручний дизайн: Компактні розміри та легка вага роблять Сканер X1 ідеальним партнером для роботи в офісі, магазині, під час перевірки документів та вхідних квитків з різними типами кодів.
✔️ Сумісність з програмним забезпеченням: Сканер X1 підтримує різноманітне програмне забезпечення для обробки даних та організації документів. Сумісний зі всіма видами програмного РРО!Не пропустіть можливість покращити ваш бізнес за допомогою передової технології. Замовте Сканер X1 від iMiN прямо зараз на сайті КасаЧЕК та відчуйте революцію в управлінні та обслуговуванні!
⚖️ Підключайте Сканер X1 від iMiN до надсучаснішого #програмний_РРО SM POS, щоб зробити ваш бізнес законним, сплачувати податки та підтримувати нашу країну.

Вартість товару включає ПДВ!
Оплачуйте частинами з ПриватБанк!


Вартість Програмного РРО:

При оплаті за рік

  • всього - 162,5 грн/міс
При оплаті за квартал

  • 200 грн/міс
При оплаті за місяць

  • 250 грн/міс

Опціонально - налаштування пРРО під ключ

  • 500 грн/одноразово